Wish List 0

Anzer Balında Sahtekarlık!

Değerli tüketicilerimiz, bilindiği gibi içerisinde bulunduğumuz 2021 yılında hava koşullarının olumsuz seyretmesine bağlı olarak bal rekoltesinde düşüş yaşanmış ve 2021 yılında sağımını gerçekleştirdiğimiz balımız, henüz yıl bitmeden tükenmiştir.

Piyasada Kooperatifimizin adını ve marka değerini kullanarak, siz değerli tüketicilerimiz nezdinde güven sağlamaya çalışan dolandırıcılar türemiştir. Kooperatifimizin adını, markasını ve ürün etiketlerinin birebir taklit edilerek içerisinde ne olduğu belli olmayan balları "Anzer Balı" adı altında satan şarlatanların olduğunu üzülerek öğrendik. Kooperatifimizin https://www.anzercicekbali.com.tr/ dışında, internet üzerinden satış yaptığı hiç bir internet sitesi yoktur. Trendyol, Hepsiburada, n11.com gibi e-ticaret platformlarında kooperatifimizin ürünü şeklinde lanse edilen ürünlerin kooperatifimizle hiç bir alakası yoktur ve bu ilanlar dolandırıcılık, sahtekarlık ilanlarıdır. Kooperatifimizin hiç bir bayisi veya kooperatifimiz adına bal satmaya yetkili satıcısı yoktur.

Mağduriyet yaşamamanız açısından, kooperatifimizin web sitesi ve satış ofisi dışında "Anzer Balı" sattığını iddia eden kişi ve kurumlara itibar etmemeniz son derece önemlidir.


Yukarıda ki örnekte olduğu gibi kooperatifimizle alakası olmayan sahte anzer ballarında çeşitli baskı hataları gözlemlenmektedir. Etiket içerisindeki kenarlıklarda ve yazı tiplerinde yukarıdaki gibi farklılıklar görülmektedir. Şüphe duyduğunuz ballarla ilgili 7 gün 24 saat 0 536 335 61 53 nolu telefondan kooperatifimiz ile iletişim kurabilirsiniz.